Designeri » F-H » Floral Verde « Grupuri

Heaven Gap de dama

Heaven Gap de dama

Heaven de Gap este un parfum Floral Verde de dama. Heaven a fost lansat in 1994. Parfumul prezinta mosc si iasomie.

mosc iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Heaven by Gap.

Heaven Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Gap Heaven fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Gap Heaven, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Heaven dupa Gap. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Heaven de Gap reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Christian Dior Chris 1947 Isabella Rossellini Manifesto Benetton Benetton Sport Women Loewe Quizas, Quizas, Quizas Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Caron Miss Rocaille Weil Eau de Weil Yosh Stargazer 7.71 American Beauty Beloved Moments Love & Toast Juniper Gin St. John White Camellia ID Parfums Mei Li