Designeri » F-H » « Grupuri

Gendarme 20 Gendarme de barbati

Gendarme 20 Gendarme de barbati

Gendarme 20 de Gendarme este un parfum de barbati. Parfumul prezinta lavanda, in, citrice si iarba.

lavanda in citrice iarba

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Gendarme 20 by Gendarme.

Gendarme 20 Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Gendarme Gendarme 20 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Gendarme Gendarme 20, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Gendarme 20 dupa Gendarme. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Gendarme 20 de Gendarme reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Royall Fragrances Royall Muske Royall Fragrances Royall Spyce Zirh Zirh Faconnable Face a Face pour Homme Lanvin Eclat d`Arpege Bijou Collector Comptoir Sud Pacifique Aouda Demeter Fragrance Rain DSH Perfumes Fire Opal (Orange 2; Natural) Pacifica Bali Lime Papaya Bruno Banani Time To Play Women Washington Tremlett MPH (Miles Per Hour) Smell Bent Mamma Cassis