Designeri » F-H » Oriental Floral « Grupuri

Armani Code Luna Giorgio Armani de dama

Armani Code Luna Giorgio Armani de dama

Armani Code Luna Giorgio Armani de dama Imagini Armani Code Luna Giorgio Armani de dama Imagini Armani Code Luna Giorgio Armani de dama Imagini Armani Code Luna Giorgio Armani de dama Imagini Armani Code Luna Giorgio Armani de dama Imagini Armani Code Luna Giorgio Armani de dama Imagini Armani Code Luna Giorgio Armani de dama Imagini

Armani Code Luna de Giorgio Armani este un parfum Oriental Floral de dama. Armani Code Luna a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt petit grain, bergamot, portocala amaruie si Para; notele de mijloc sunt Mirabilis, floare de portocal si osmanthus; Notele de baza sunt cedru, boabe de tonka, vanilie si pielarie.

petit grain bergamot portocala amaruie Para

Mirabilis floare de portocal osmanthus

cedru boabe de tonka vanilie pielarie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Armani Code Luna by Giorgio Armani.

Armani Code for Women

Armani Code Luna Recenziile parfumurilor

manuelag
manuelag

personal, combinatia de citrice cu vanilie si pudra nu o gasesc ca fiind una foarte reusita. armani code luna e ciudat de fresh la inceput- ceea ce mie imi displace total, ca mai apoi sa devina usor pudrat, insa totul este cumva sugrumat de merisoare si lamaite...not for me!

Adelinasworld
Adelinasworld

Ce frumusete! Armani Code Luna e un parfum pe care e greu sa nu il placi.
Vanilia, una dintre notele mele preferate, e prezenta aici din plin, dar stopita cu suc de citrice si presarata peste flori. Nu e deloc dulce pana la refuz, ci e proaspata, jucausa. Armani Code Lune e si usor pudrat, doar cat sa te faca sa il placi mai mult.
E un parfum pentru femeile care stiu sa zambeasca, pentru femeile care pasesc optimiste pe drumul vietii.

ruxxy
ruxxy

Seamana foarte bine cu Yves Rocher Vanille Noire, care seamana foarte bine cu Hypnotic Poison Eau Sensuelle, toate fiind inspirate de Tom Ford Tobacco Vanille

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Armani Armani Code Luna fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Armani Armani Code Luna, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Armani Code Luna dupa Giorgio Armani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Armani Code Luna de Giorgio Armani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial Givenchy Very Irresistible Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Cerruti 1881 Guerlain Chamade Parfum d`Empire Cuir Ottoman Gucci Gucci Guilty Dolce&Gabbana The One Guerlain Idylle Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Bvlgari Omnia Amethyste Cartier Delices Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Bvlgari Bvlgari Pour Femme Guerlain Shalimar Giorgio Armani Armani Code for Women Thierry Mugler Angel Brecourt L’Amoureuse Kenzo Flower by Kenzo