Designeri » F-H » Oriental Lemnos « Grupuri

Armani Code Ultimate Giorgio Armani de barbati

Armani Code Ultimate Giorgio Armani de barbati

Armani Code Ultimate Giorgio Armani de barbati Imagini

Armani Code Ultimate de Giorgio Armani este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Armani Code Ultimate a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Antoine Maisondieu. Notele de varf sunt grapefruit, mandarina si anason stelat; notele de mijloc sunt cedru, floare de maslin, chiparos si heliotrop; Notele de baza sunt boabe de tonka, vanilie si lemn de guaiac.

grapefruit mandarina anason stelat

cedru floare de maslin chiparos heliotrop

boabe de tonka vanilie lemn de guaiac

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Armani Code Ultimate by Giorgio Armani.

Armani Code

Armani Code Ultimate Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Armani Armani Code Ultimate fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Armani Armani Code Ultimate, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Armani Code Ultimate dupa Giorgio Armani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Armani Code Ultimate de Giorgio Armani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Montale White Aoud Alexandre.J Golden Oud Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Thierry Mugler A*Men Pure Wood Rasasi Faqat Lil Rijal Thierry Mugler A*Men Pure Malt Montblanc Individuel Giorgio Armani Armani Code Bvlgari Aqva Pour Homme ScentStory 24 Gold Joop! Joop! Homme Mancera Black Intensitive Aoud Mancera Black to Black Montale Aoud Greedy Thierry Mugler A*Men Pure Energy ScentStory 24 Gold Oud Edition Montale Aoud Blossom Humiecki & Graef Blask Al Haramain Perfumes Sultan