Designeri » F-H » Oriental Fougere « Grupuri

Armani Eau de Nuit Giorgio Armani de barbati

Armani Eau de Nuit Giorgio Armani de barbati

Armani Eau de Nuit Giorgio Armani de barbati Imagini Armani Eau de Nuit Giorgio Armani de barbati Imagini

Armani Eau de Nuit de Giorgio Armani este un parfum Oriental Fougere de barbati. Armani Eau de Nuit a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt bergamot si piper roz; notele de mijloc sunt cardamom, nucsoara, stanjenel si heliotrop; Notele de baza sunt cedru, ambra si boabe de tonka.

bergamot piper roz

cardamom nucsoara stanjenel heliotrop

cedru ambra boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Armani Eau de Nuit by Giorgio Armani.

Roberto Cavalli Black

Armani Eau de Nuit Recenziile parfumurilor

Dana Maria
Dana Maria

Nu stiu cum miroase pe pielea unui barbat, dar pe pielea mea miroase divin. Se simte ceva piper si o nota citrica in deschidere, apoi devine un lemnos minunat. Simt un strop de nucsoara, cedru...
Ca persistenta nu stiu ce sa zic, l-am pulverizat pe la ora 17 si ceva si acum, la 20 se simte la fel de puternic. De cate ori misc mana ii simt aroma.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Armani Armani Eau de Nuit fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Armani Armani Eau de Nuit, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Armani Eau de Nuit dupa Giorgio Armani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Armani Eau de Nuit de Giorgio Armani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Fougere
Givenchy Xeryus Rouge Carolina Herrera 212 Sexy Men Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme Iceberg Iceberg Effusion Man Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Bijan Bijan Men Liz Claiborne Mambo for Men Jo Malone Amber & Lavender Ted Lapidus Ted Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Alexa Lixfeld 003 Pascal Morabito Or Black