Designeri » F-H » Floral « Grupuri

Armani Prive Rose Alexandrie Giorgio Armani de dama

Armani Prive Rose Alexandrie Giorgio Armani de dama

Avut: 1

Armani Prive Rose Alexandrie de Giorgio Armani este un parfum Floral de dama. Armani Prive Rose Alexandrie a fost lansat in 2008. Parfumul prezinta mimoza, mandarina, neroli, bergamot si trandafir.

mimoza mandarina neroli bergamot trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Armani Prive Rose Alexandrie by Giorgio Armani.

Armani Prive Rose Alexandrie Recenziile parfumurilor

marmar
marmar

Cind am purtat Rosé Alexandrie, ma simțeam o regina , a florilor bineînțeles . Foarte sexy , cald , floral, condimentat , pe mine ma transpunea in alta lume , avea efect de aromoterapie , poate din cauza aromelor îmbietoare , multă melancolie ...

Este un trandafir aromat cu neroli. Acestea sunt notele predominante. Rezulta un miros dulce, usor spicy si extrem de aromat. (Initial mi-am zis ca miroase a ceva bautura pentru femei). Se simte si mandarina si... cam atat. Nu e rau parfumul , are ingrediente bune, iar siajul si persistenta sunt doar moderate. Evaluare: 7/10

Armani Prive Rose Alexandrie by Giorgio Armani 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Armani Prive Rose Alexandrie dupa Giorgio Armani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Armani Prive Rose Alexandrie de Giorgio Armani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Betty Barclay Saphir Gap Dream Balenciaga Talisman eau Transparente biehl parfumkunstwerke eo03 Helena Rubinstein Wanted Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music Ulric de Varens Mini Charm M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Amway Opportune Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition