Designeri » F-H » Pielarie « Grupuri

Cuir Noir Giorgio Armani unisex

Cuir Noir Giorgio Armani unisex

oud
Cuir Noir Giorgio Armani unisex Imagini

Cuir Noir de Giorgio Armani este un parfum Pielarie unisex. Cuir Noir a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Nathalie Lorson. Parfumul prezinta lemn de santal, lemn de guaiac, nucsoara, coriandru, rasina benzoica, vanilie, trandafir, Lemn de Agar(Oud), pielarie si Ambergris.

lemn de santal lemn de guaiac nucsoara coriandru rasina benzoica vanilie trandafir Lemn de Agar(Oud) pielarie Ambergris

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cuir Noir by Giorgio Armani.

Cuir Noir Recenziile parfumurilor

dana22
dana22

Ambra cu piele, dulceag, oud soft, pudrat...elegant, feminin.

Este un parfum frumos cu pielarie acompaniata de o nota evidenta de oud, plus ceva rasini. Inceputul parfumului este dominat de piele si nuca, ca abia mai apoi sa se instaleze nota de oud si un trandafir suav, iar spre final apar si rasinile. Este mult masculin decat feminin, in opinia mea, dar este rotund, bogat, fara asprimi, catifelat cumva. Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 6/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Armani Cuir Noir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Armani Cuir Noir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cuir Noir dupa Giorgio Armani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cuir Noir de Giorgio Armani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Missoni Missoni Uomo Pierre Balmain Jolie Madame Etat Libre d`Orange Charogne biehl parfumkunstwerke gs02 Axe Axe Instinct Boadicea the Victorious Complex Knize Knize Ten Krigler Lieber Gustav 14 Susan D. Owens Heir Lord`s Jester Zephyr Michel Germain Sexual Sugar Daddy Strange Invisible Perfumes Black Rosette