Designeri » F-H » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Emporio Armani Red Pour Elle (White) Giorgio Armani de dama

Emporio Armani Red Pour Elle (White) Giorgio Armani de dama

Avut: 2

Emporio Armani Red Pour Elle (White) de Giorgio Armani este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Emporio Armani Red Pour Elle (White) a fost lansat in 2007. Notele de varf sunt coacaze negre, mandarina si bergamot; notele de mijloc sunt ghimbir, frunze de smochin si menta; Notele de baza sunt mosc si lemne albe.

coacaze negre mandarina bergamot

ghimbir frunze de smochin menta

mosc lemne albe

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Emporio Armani Red Pour Elle (White) by Giorgio Armani.

Emporio Armani Red Pour Elle (White) Recenziile parfumurilor

cezara
cezara

este parfumul meu preferat dar, din pacate, nu se mai gaseste! este curat, fresh, proaspat! daca stiti vreun parfum care sa fie asemnator va rog sa-mi spuneti si mie!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White), completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Emporio Armani Red Pour Elle (White) dupa Giorgio Armani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Emporio Armani Red Pour Elle (White) de Giorgio Armani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Montale Roses Musk Al-Rehab Al Hanouf Lacoste Touch of Spring Benetton United Colors of Benetton Unisex Lalique Encre Noire Pour Elle Strange Invisible Perfumes Magazine Street Ajmal Unveil Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Morris Gocce Gocce di Napoleon Brut Parfums Prestige Imperial Ulric de Varens Creation N° 13