Designeri » F-H » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Emporio Armani White For Her Giorgio Armani de dama

Emporio Armani White For Her Giorgio Armani de dama

Avut: 6 Semnatura mea: 1

Emporio Armani White For Her Giorgio Armani de dama Imagini

Emporio Armani White For Her de Giorgio Armani este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Emporio Armani White For Her a fost lansat in 2001. Emporio Armani White For Her a fost creat de Alberto Morillas si Annie Buzantian. Notele de varf sunt portocala, coacaze negre, mandarina, cassia si bergamot; notele de mijloc sunt ghimbir, stanjenel, frunze de smochin, menta si cuisoare; Notele de baza sunt mosc alb si lemn alb.

portocala coacaze negre mandarina cassia bergamot

ghimbir stanjenel frunze de smochin menta cuisoare

mosc alb lemn alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Emporio Armani White For Her by Giorgio Armani.

Emporio Armani White For Her Recenziile parfumurilor

Mirabela
Mirabela

L-am încercat acum câțiva ani...am avut parte de o deziluzie totala.Pe pielea mea miroase a cauciuc...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Armani Emporio Armani White For Her fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Armani Emporio Armani White For Her, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Emporio Armani White For Her dupa Giorgio Armani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Emporio Armani White For Her de Giorgio Armani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Amouage Memoir Woman Bottega Veneta Bottega Veneta Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Anna Sui Tin House Forbidden Affair Demeter Fragrance Pink Lemonade Fiorucci Fiorucci Fiorucci Miss Fiorucci So Sexy Yves Rocher Fruits Rouges Yves Rocher Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel MDCI Parfums Cuir Garamante Tauer Perfumes PHI Une Rose de Kandahar Lubin Akkad Keiko Mecheri Attar de Roses Juliette Has A Gun Midnight Oud Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Frederic Malle Iris Poudre Dolce&Gabbana D&G Giorgio Armani Armani Mania