Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Emporio Remix for Her Giorgio Armani de dama

Emporio Remix for Her Giorgio Armani de dama

Emporio Remix for Her de Giorgio Armani este un parfum Floral Fructat de dama. Emporio Remix for Her a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt merisor, anason stelat si Para; notele de mijloc sunt bujor, magnolie, frezie, trifoi, cuisoare si heliotrop; Notele de baza sunt lemn de santal, mosc si cedru.

merisor anason stelat Para

bujor magnolie frezie trifoi cuisoare heliotrop

lemn de santal mosc cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Emporio Remix for Her by Giorgio Armani.

Emporio Remix for Her Recenziile parfumurilor

YRAHD
YRAHD

Woow, în sfârșit am găsit!!!

Este un parfum asa de fin și plăcut, para frezie și bujor sunt note principale spre final ese tot mai mult Heliotrop..
Îmi pare rău că nu sa fabrica, dar totuși se mai poate găsi pe ebay și Amazon.
Acum am unu de 50ml. Dar deja am găsit încă unu de. 100ml îl Eau și pe ala Acest parfum este asa de special,sa nu lipsească din garderoba mea!!!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Armani Emporio Remix for Her fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Armani Emporio Remix for Her, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Emporio Remix for Her dupa Giorgio Armani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Emporio Remix for Her de Giorgio Armani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Giorgio Armani Gio Aftelier Cognac Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Teo Cabanel Julia Jardin de France Diamondra MDCI Parfums Peche Cardinal Halloween Halloween Kiss Sexy Popy Moreni Le Cirque de Popy Moreni Corine de Farme Witch Hay Lin Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Sanctuary Pomegranate & Cassis Zara Zara Girl