Designeri » F-H » Oriental Condimentat « Grupuri

Mania Giorgio Armani de dama

Mania Giorgio Armani de dama

Mania Giorgio Armani de dama Imagini Mania Giorgio Armani de dama Imagini Mania Giorgio Armani de dama Imagini Mania Giorgio Armani de dama Imagini

Mania de Giorgio Armani este un parfum Oriental Condimentat de dama. Mania a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Jacques Cavallier. Notele de varf sunt labdanum, floare de portocal, vanilie si bergamot; notele de mijloc sunt nucsoara, ambra, cuisoare si sofran; Notele de baza sunt stanjenel, vanilie, lemn de guaiac si mosc alb.

labdanum floare de portocal vanilie bergamot

nucsoara ambra cuisoare sofran

stanjenel vanilie lemn de guaiac mosc alb

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Mania by Giorgio Armani.

Mania Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

E un parfum placut, purtabil, eu fiind o fana a casei Armani. Insa este unul dintre acele parfumuri pe care le uiti usor,nefiind inzestrat cu prea multa personalitate.O combinatie destul de obisnuita de bergamota si vanilie.

Mania by Giorgio Armani 1.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Armani Mania fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Armani Mania, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Mania dupa Giorgio Armani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Mania de Giorgio Armani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Cartier Must de Cartier Pour Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Jil Sander Feeling man Tom Ford Tobacco Vanille Al Haramain Perfumes Al Buraq Myrurgia Maja Pacifica Mexican Cocoa John Richmond John Richmond for Men Yves Rocher Eryo SoOud Asmar Kristen Michele Epice Orientale Swiss Arabian Khateer