Designeri » F-H » Oriental Condimentat « Grupuri

Onde Mystere Giorgio Armani de dama

Onde Mystere Giorgio Armani de dama

Avut: 2 Vreau: 1

Onde Mystere Giorgio Armani de dama Imagini Onde Mystere Giorgio Armani de dama Imagini Onde Mystere Giorgio Armani de dama Imagini Onde Mystere Giorgio Armani de dama Imagini

Onde Mystere de Giorgio Armani este un parfum Oriental Condimentat de dama. Onde Mystere a fost lansat in 2008. Notele de varf sunt mosc, ambra si trandafir marocan; notele de mijloc sunt tamaie si absolut de vanilie; Nota de baza este note condimentate.

mosc ambra trandafir marocan

tamaie absolut de vanilie

note condimentate

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Onde Mystere by Giorgio Armani.

Ambre Gris

Onde Mystere Recenziile parfumurilor

tubykap20
tubykap20

Nu stiu cum miroase parfumul insa o cred pe cuvant pe Jade.Nu pot sa inteleg cum pot lansa asa ceva pe piata case atat de mari! Cum am patit-o eu la Gucci! Nivea,dar spuma de ras! Bleaaaah!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Armani Onde Mystere fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Armani Onde Mystere, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Onde Mystere dupa Giorgio Armani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Onde Mystere de Giorgio Armani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Chanel Coco Eau de Parfum Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Aqaba Aqaba Classic Guerlain Les Quatre Saisons - Winter Delice Etat Libre d`Orange Nombril Immense Frapin 1270 DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 Tesori d`Oriente Zenzero Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat ID Parfums Kachgar