Designeri » F-H » Floral « Grupuri

Si Rose Signature Giorgio Armani de dama

Si Rose Signature Giorgio Armani de dama

Vreau: 1

Si Rose Signature Giorgio Armani de dama Videouri
Si Rose Signature Giorgio Armani de dama Imagini Si Rose Signature Giorgio Armani de dama Imagini Si Rose Signature Giorgio Armani de dama Imagini

Si Rose Signature de Giorgio Armani este un parfum Floral de dama. Acesta este un parfum nou Si Rose Signature a fost lansat in 2016. Creatorul acestui parfum este Julie Masse. Parfumul prezinta trandafir de mai, trandafir de Damasc, bergamot, mandarina, frezie, coacaze negre, vanilie, osmanthus, stanjenel, ambretta (nalba de mosc), ambra si paciuli.

trandafir de mai trandafir de Damasc bergamot mandarina frezie coacaze negre vanilie osmanthus stanjenel ambretta (nalba de mosc) ambra paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Si Rose Signature by Giorgio Armani.

Si Rose Signature Recenziile parfumurilor

Elena Camelia
Elena Camelia

Rose Signature este o varianta mai potolita a Si-ului clasic. La prima pulverizare te izbeste un parfum de dulceata de trandafiri, dulceata "daia buna"! Apoi se aseaja si incepe sa semene cu clasicul. Are o longevitate destul de mare. Un parfum serios, potolit, dar special! Eu il consider parfum purtabil primavara. Nu il percep dulce, deci e posibil sa fie usor purtabil si vara. Din pacate Si-ul Intens (cel negru) se dezvolta spre ceva sintetic la mine pe piele, insa mirosit la o prietena, este minunat!

Dana Maria
Dana Maria

Nu mi se pare diferit de primul Si. Poate doar un strop mai potolit si nu atat de dulce. Mai purtabil, mai serios. Miroase bine, dar mi se pare un parfum liniar, pe pielea mea nu se transforma deloc.
Persistenta si siaj medii.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Armani Si Rose Signature fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Armani Si Rose Signature, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Si Rose Signature dupa Giorgio Armani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Si Rose Signature de Giorgio Armani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Chloe Fleur de Narcisse Christian Lacroix Eau Florale Crabtree & Evelyn Summer Hill Kenzo Eau De Fleur de Soie Charles Jourdan Votre Oriflame Miss O Club Prive Caron French Cancan Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble MOR Snow Gardenia Lalique Fleur de Cristal Aftelier Candide Profumi Capri Capri Night