Designeri » F-H » Oriental Lemnos « Grupuri

Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills de barbati

Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills de barbati

miere
Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills de barbati Imagini Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills de barbati Imagini Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills de barbati Imagini Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills de barbati Imagini Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills de barbati Imagini

Giorgio for Men de Giorgio Beverly Hills este un parfum Oriental Lemnos de barbati. Giorgio for Men a fost lansat in 1984. Notele de varf sunt aldehide, portocala, , note fructate si bergamot; notele de mijloc sunt garoafa, lemn de santal, paciuli, scortisoara, radacina de stanjenel, cedru si trandafir; Notele de baza sunt miere, boabe de tonka, ambra, mosc, rasina benzoica, lichen si vanilie.

aldehide portocala note fructate bergamot

garoafa lemn de santal paciuli scortisoara radacina de stanjenel cedru trandafir

miere boabe de tonka ambra mosc rasina benzoica lichen vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Giorgio for Men by Giorgio Beverly Hills.

Givenchy Gentleman

Giorgio for Men Recenziile parfumurilor

Catalin1981
Catalin1981

Mie imi place.E un paciuli mieros. Am vazut multe recenzii care plaseaza parfumul la varsta a treia.Intradevar,parfumul e din anii 80 iar daca ai 20-25 de ani si esti obisnuit cu one million si restul,n-o sa-ti placa acest parfum. De ce? Pentru ca are personalitate si maturitate.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Giorgio for Men dupa Giorgio Beverly Hills. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Giorgio for Men de Giorgio Beverly Hills reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

ScentStory 24 Gold Cartier Declaration Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Thierry Mugler A*Men Chanel Egoiste Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Viktor&Rolf Spicebomb Rasasi Faqat Lil Rijal Burberry Burberry Brit for Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Thierry Mugler A*Men Pure Havane Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Tom Ford Tobacco Vanille Ted Lapidus TL Pour Lui Givenchy Givenchy Gentleman Thierry Mugler A*Men Ultra Zest Boucheron Jaipur Homme Christian Dior Aqua Fahrenheit Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him