Designeri » F-H » Floral « Grupuri

Amarige Mariage Givenchy de dama

Amarige Mariage Givenchy de dama

scortisoara
Amarige Mariage Givenchy de dama Imagini Amarige Mariage Givenchy de dama Imagini Amarige Mariage Givenchy de dama Imagini Amarige Mariage Givenchy de dama Imagini Amarige Mariage Givenchy de dama Imagini Amarige Mariage Givenchy de dama Imagini Amarige Mariage Givenchy de dama Imagini

Amarige Mariage de Givenchy este un parfum Floral de dama. Amarige Mariage a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt portocala amaruie si bergamot; notele de mijloc sunt magnolie, iasomie si scortisoara; Notele de baza sunt rasina benzoica, lemn de santal si paciuli.

portocala amaruie bergamot

magnolie iasomie scortisoara

rasina benzoica lemn de santal paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amarige Mariage by Givenchy.

Amarige Mariage Recenziile parfumurilor

lia
lia

Am primit parfumul acum doi ani. Nu mi-a placut- era prea tare pentru mine. Zilele acestea am vrut sa-i mai dau o sansa. Daca ai putina rabdare parfumul devine cald, sexy, elegant, sofisticat,atemporal, picant, adânc. Chiar si dupa 10 ore parfumul se simte.Cred ca pentru toaman /iarna e perfect.

Amarige Mariage by Givenchy 3.11 out of 5 based on 10 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Givenchy Amarige Mariage fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Givenchy Amarige Mariage, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amarige Mariage dupa Givenchy. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amarige Mariage de Givenchy reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Lancome Poeme Givenchy Hot Couture Elie Saab Le Parfum Jean Paul Gaultier Classique Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Giorgio Armani Armani Code for Women Lancome Hypnose Robert Piguet Fracas Al Haramain Perfumes Lak Guerlain Shalimar Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior Miss Dior Le Parfum Lalique Lalique Le Parfum Yves Rocher So Elixir Chanel Chance Eau Tendre Escada Escada Magnetism Paco Rabanne Black XS for Her Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense