Designeri » F-H » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 Givenchy de dama

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy de dama

Avut: 1 Vreau: 1

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy de dama Imagini Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Givenchy de dama Imagini

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 de Givenchy este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt petit grain si neroli; notele de mijloc sunt mimoza, gardenie si ylang-ylang; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra si lemn pretios.

petit grain neroli

mimoza gardenie ylang-ylang

lemn de santal ambra lemn pretios

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 by Givenchy.

Amarige
Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang

Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 Recenziile parfumurilor

cris82
cris82

Mi-a placut foarte mult acest parfum. Elegant, distins, seamana cu Amarige, insa are un strop de ylang - ylang, este mai fresh decat originalul Amarige, ceea ce il face mai placut de purtat. Este persistent, chiar puternic la inceput. Iar cutia in care este ambalat este foarte frumoasa, ca o cutie de bijuterii. A fost editie limitata si nu se mai produce. Originalul Amarige nu-mi place insa, nefiind pe gustul meu, mi se pare dulce si gretos.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 dupa Givenchy. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amarige Ylang-Ylang de Mayotte 2006 de Givenchy reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Bvlgari Petits et Mamans Montale Aoud Rose Petals Christian Dior Dior Homme Intense Alviero Martini 1a Classe Woman Morgan Morgan de Toi Mauboussin M Moi Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Jil Sander Style Soft Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Baldinini Baldinini Parfum Glace Dana Tabu Forbidden Gosh Bitch