Designeri » F-H » Floral « Grupuri

Ange Ou Demon Le Secret Givenchy de dama

Ange Ou Demon Le Secret Givenchy de dama Videouri Ange Ou Demon Le Secret Givenchy de dama Videouri
Ange Ou Demon Le Secret Givenchy de dama Imagini Ange Ou Demon Le Secret Givenchy de dama Imagini Ange Ou Demon Le Secret Givenchy de dama Imagini

Ange Ou Demon Le Secret de Givenchy este un parfum Floral de dama. Ange Ou Demon Le Secret a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt lamaie de Amalfi, ceai si merisor; notele de mijloc sunt iasomie, bujor si nufar; Notele de baza sunt note lemnoase si paciuli.

lamaie de Amalfi ceai merisor

iasomie bujor nufar

note lemnoase paciuli

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ange Ou Demon Le Secret by Givenchy.

Ange Ou Demon Le Secret Recenziile parfumurilor

Amy
Amy

L-am avut si folosit pe tot: nu tin minte nimic! Parca ma dadeam cu apa chioara!
Era 100 % original, cumparat din cel mai celebru lant de parfumerii din lume , nu fac reclama ca stiti.
De obicei toate parfumurile imi lasa amintiri dar acesta si Ma Dame de la JPG au fost singurele care nu mi-au lasat nici o unda oflactiva in memorie!
M-am pacalit cand mi l-am cumparat deoarece mirosisem alte parfumuri inainte si in plus, m-a vrajit actrita de pe ambalaj - sincer! In anul lansarii era ea imprimata pe cutie si eu... Sa iau teapa din cauza lui Uma?! :))

Este un floral-fructat, ce incepe cu un miros de lamaie si coacaze rosii. In cam doua minute se indulceste si devine si usor gurmand. Este un parfum potrivit pentru adolescente, nu are absolut nicio legatura ca miros cu Ange ou Demon... Acesta este un parfum simplu construit, care nu-mi spune mare lucru. Este cam pueril... Siaj mic, persistenta medie. Nota mea: 4/10

Beatrice.Yrynyciuk
Beatrice.Yrynyciuk

Ador acest parfum absolut, miroase atat de moale, delicat si intr-un fel natural, cu note usoare si florale. Acest parfum este reconfortant si racoros.

Ange ou Demon Le Secret, acest parfum urmeaza traditia originalului Ange Ou Demon. Este un parfum fascinant, dar subtil, multifatetat. Transmite o idee de eleganta, senzualitate si feminitate. Parfumul Ange ou Demon Le Secret este prezentat ca un parfum imbatator, cu flori albe, lamaie italiana, frunzele de ceai verde, iasomie, lemn blond, bujor si patchouli. Il adooor:X.

maeda
maeda

Imi plac mult parfumurile floral- fructate. Acesta este unul dintre ele. Simt puternic citricele din el, un pic de bujor si cam atat. Totusi nu mi se pare ca rezista prea mult pe piele, poate e din cauza ph-ului meu. Oricum este un parfum deosebit, fresh, putin dulceag, foarte feminin.

Eau De Parfum 1oz
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2013 Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2013 Eau De Toilette tester for women 3.4 oz
FragranceX.com
Eau De Parfum 3.4oz
Ange Ou Demon Le Secret Perfume by Givenchy, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
ThePerfumeSpot.com
Ange Ou Demon Le Secret by Givenchy, 3.4 oz Eau de Parfum Spray for Women
Ange Ou Demon Le Secret by Givenchy, 3.4 oz Eau de Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 1.7oz
Ange Ou Demon Le Secret by Givenchy Eau de Parfum Spray 1.7 oz Unboxed for Women
Eau De Parfum 3.4oz
Ange Ou Demon Le Secret by Givenchy Eau de Parfum Spray 3.4 oz New Packaging for Women
Gift Set 4oz
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2009 Gift Set VII. Eau De Parfum 3,4 oz Body Milk 2,5 oz Cosmetic Bag
StrawberryNET.com
Eau De Toilette 1.7oz
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Eau De Toilette Spray Edition Croisiere 50ml 1.7oz
Eau De Parfum 3.3oz
Eau De Parfum 3.3oz
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Eau de Parfum, 3.4 oz
Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Eau de Parfum, 3.4 oz
EDP Mini 3.4oz
Ange Ou Demon Le Secret by Givenchy Eau de Parfum Spray 3.4 oz New Packaging Body Lotion 2.5 oz eau de Parfum Spray .4 Mini for Women
Eau De Parfum 0.41oz
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 1 oz Eau de Parfum Spray
Eau De Parfum 1.7oz
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 1.7 oz Eau de Parfum Spray
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 1.7 oz Eau de Parfum Spray

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Givenchy Ange Ou Demon Le Secret fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Givenchy Ange Ou Demon Le Secret, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ange Ou Demon Le Secret dupa Givenchy. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ange Ou Demon Le Secret de Givenchy reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome Tresor Midnight Rose Cerruti 1881 Giorgio Armani Armani Code for Women Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain Idylle Christian Dior Poison Tendre Chanel Coco Eau de Parfum Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Burberry Burberry Brit Thierry Mugler Alien Lancome Miracle So Magic! Dolce&Gabbana D&G Light Blue Lancome Tresor In Love Givenchy Very Irresistible Sensual Chanel Chance Eau de Toilette Bvlgari Omnia Amethyste Dolce&Gabbana The One Kenzo Kenzo Amour Lancome Hypnose Senses