Designeri » F-H » Chypre Floral « Grupuri

Ange ou Demon Tendre Givenchy de dama

Ange ou Demon Tendre Givenchy de dama

Ange ou Demon Tendre Givenchy de dama Imagini Ange ou Demon Tendre Givenchy de dama Imagini

Ange ou Demon Tendre de Givenchy este un parfum Chypre Floral de dama. Ange ou Demon Tendre a fost lansat in 2007. Notele de varf sunt floare de portocal, lacramioare si mandarina; notele de mijloc sunt bujor, crin si heliotrop; Notele de baza sunt paciuli si lemn de trandafir brazilian.

floare de portocal lacramioare mandarina

bujor crin heliotrop

paciuli lemn de trandafir brazilian

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ange ou Demon Tendre by Givenchy.

Ange ou Demon

Ange ou Demon Tendre Recenziile parfumurilor

lucia_i
lucia_i

Unul din parfumurile mele favorite.

Ange ou Demon Tendre by Givenchy 4.55 out of 5 based on 11 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Givenchy Ange ou Demon Tendre fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Givenchy Ange ou Demon Tendre, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ange ou Demon Tendre dupa Givenchy. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ange ou Demon Tendre de Givenchy reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Hypnotic Poison Versace Crystal Noir Givenchy Ange ou Demon Lacoste Lacoste Pour Femme Bvlgari Mon Jasmin Noir Thierry Mugler Alien Kenzo Flower by Kenzo Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Christian Dior Pure Poison Calvin Klein Euphoria Lancome Poeme Chanel Chance Eau Fraiche Yves Rocher So Elixir Chanel Chance Eau Tendre Nina Ricci Nina Guerlain Samsara Eau de Parfum Nina Ricci Premier jour Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka