Designeri » F-H » Citric Aromatic « Grupuri

Eau Torride Givenchy de dama

Eau Torride Givenchy de dama

Eau Torride Givenchy de dama Imagini Eau Torride Givenchy de dama Imagini Eau Torride Givenchy de dama Imagini

Eau Torride de Givenchy este un parfum Citric Aromatic de dama. Eau Torride a fost lansat in 2002. Creatorul acestui parfum este Christine Nagel. Notele de varf sunt mandarina, piersica, bergamot si lamaie; notele de mijloc sunt soc negru, bambus si iasomie; Notele de baza sunt lemn de santal si iasomie.

mandarina piersica bergamot lamaie

soc negru bambus iasomie

lemn de santal iasomie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau Torride by Givenchy.

Eau Torride Recenziile parfumurilor

Nu imi place... imbacsit, floral-citric, usor amarui, editie limitata... nici o pierdere... Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 2/10

xaneluu
xaneluu

Parfumul meu perfect. Miroase ca o zi cu soare la mare ! Il iubesc de-a dreptul, am scormonit tot internetu dupa el.. deoarece a fost editie limitata ..

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Givenchy Eau Torride fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Givenchy Eau Torride, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau Torride dupa Givenchy. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau Torride de Givenchy reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Clinique Clinique Happy Escada Escada Sport  Sport Spirit Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Leonard Eau Fraiche de Leonard Burberry Burberry Summer Men 2009 Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Bond No 9 Nouveau Bowery Tallulah Jane 333 Tocca Bianca Jo Malone Verbenas of Provence Illume Happiology Bamboo & Agave