Designeri » F-H » Oriental Lemnos « Grupuri

Organza Indecence Givenchy de dama

Organza Indecence Givenchy de dama

scortisoara
Organza Indecence Givenchy de dama Imagini Organza Indecence Givenchy de dama Imagini

Organza Indecence de Givenchy este un parfum Oriental Lemnos de dama. Organza Indecence a fost lansat in 1999. Organza Indecence a fost creat de Norbert Bijaoui si Jean-Claude Delville. Notele de varf sunt paciuli si lemn de trandafir brazilian; notele de mijloc sunt prune si scortisoara de Ceylon; Notele de baza sunt ambra, mosc si vanilie.

paciuli lemn de trandafir brazilian

prune scortisoara de Ceylon

ambra mosc vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Organza Indecence by Givenchy.

Les Parfums Mythiques - Organza Indecence

Organza Indecence Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Givenchy Organza Indecence fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Givenchy Organza Indecence, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Organza Indecence dupa Givenchy. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Organza Indecence de Givenchy reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Dune Agent Provocateur Agent Provocateur Christian Dior Dolce Vita Molinard Habanita Keiko Mecheri Loukhoum Boucheron Boucheron Chanel Allure eau de parfum Christian Dior Midnight Poison Amouage Amouage Lyric Woman Robert Piguet Fracas By Kilian Back to Black Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Dior Addict Frederic Malle Portrait of a Lady Juliette Has A Gun Lady Vengeance Tom Ford Tobacco Vanille Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Serge Lutens Fourreau Noir Amouage Memoir Woman