Designeri » F-H » Oriental Floral « Grupuri

Play For Her Intense Givenchy de dama

Play For Her Intense Givenchy de dama

Play For Her Intense Givenchy de dama Videouri
Play For Her Intense Givenchy de dama Imagini Play For Her Intense Givenchy de dama Imagini Play For Her Intense Givenchy de dama Imagini

Play For Her Intense de Givenchy este un parfum Oriental Floral de dama. Play For Her Intense a fost lansat in 2010. Play For Her Intense a fost creat de Emilie (Bevierre) Coppermann si Lucas Sieuzac. Notele de varf sunt floare de portocal, piper roz si piersica; notele de mijloc sunt magnolie, floarea tiare, orhidee si Amyris; Notele de baza sunt lemn de santal, paciuli, rasina benzoica si boabe de tonka.

floare de portocal piper roz piersica

magnolie floarea tiare orhidee Amyris

lemn de santal paciuli rasina benzoica boabe de tonka

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Play For Her Intense by Givenchy.

Play For Her Intense Recenziile parfumurilor

Bea
Bea

Mi-am cumparat acest parfum de 2 ori, ceea ce rar se intampla, de-obicei ma plictisesc repede. Acest parfum chiar mi-a placut. Este un parfum stilat,sexy, cald, picant, un pic vanilat, imi vine sa-l gust! Acum este pe terminate si nu cred ca drumurile noastre se vor mai intersecta vreodata,nu pentru ca mi-ar displacea ci pentru ca, sa zic asa, a intervenit monotonia in relatia noastra. In general imi place sa experimentez si sunt tot timpul in cautare de noi arome, nu sunt fidela unui singur parfum.
Note predominante: orhidee, boabe de tonka, piper roz, rasina benzoica.
Longevitate 5/5
Siaj 5/5
Un parfum de 9.9/10, din punctul meu de vedere.

Play For Her Intense by Givenchy 3.50 out of 5 based on 15 ratings and 1 user reviews

Givenchy Play for Her Intense eau de parfum for women 2.5 oz
Givenchy Play for Her Intense eau de parfum for women 2.5 oz
Givenchy Play for Her Intense eau de parfum for women 1.7 oz
Givenchy Play for Her Intense eau de parfum for women 1.7 oz
Gift Set 7oz
Givenchy Play for Her Intense Gift Set I. Eau De Parfum 1,7 oz Body Milk 2,5 oz Shower Gel 2,5 oz
Gift Set 7oz
Givenchy Play for Her Intense Gift Set III. Eau De Parfum 1,7 oz Body Milk 3,4 oz Shower Gel 3,4 oz
Gift Set 7oz
Givenchy Play for Her Intense Gift Set IV. Eau De Parfum 1,7 oz Body Milk 2,5 oz
FragranceX.com
Givenchy Play for Her Intense Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
StrawberryNET.com
Givenchy Play for Her Intense Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz
Givenchy Play for Her Intense Eau De Parfum Spray 75ml 2.5oz

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Givenchy Play For Her Intense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Givenchy Play For Her Intense, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Play For Her Intense dupa Givenchy. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Play For Her Intense de Givenchy reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome Tresor Midnight Rose Salvatore Ferragamo Signorina Versace Crystal Noir Prada Prada Candy Lancome Tresor In Love Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Guerlain L'Instant Magic Valentino Valentina Bvlgari Jasmin Noir Versace Versace Woman Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Thierry Mugler Alien Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Kenzo Kenzo Amour Yves Saint Laurent Elle Guerlain L'Instant de Guerlain Jessica Simpson Fancy Escada Escada S Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche