Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Givenchy de dama

Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Givenchy de dama

fin condimentat

Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance de Givenchy este un parfum Floral Fructat de dama. Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance a fost lansat in 2005. Notele de varf sunt anason stelat si lamaie; notele de mijloc sunt lacramioare si mandarina; Notele de baza sunt bujor si lamaita.

anason stelat lamaie

lacramioare mandarina

bujor lamaita

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance by Givenchy.

Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Este o apa de toaleta fara alcool, uleioasa si fara siaj.Se simte doar la nivelul pielii o aroma de mandarina si note florale din care mi se pare ca se distinge lacramioara.Parfumul e usor, placut, simplu, purtabil oricand pentru ca oricum nu-si da seama nimeni ca te-ai parfumat.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance dupa Givenchy. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance de Givenchy reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Jardin d'Interdit Davidoff Cool Water Woman Freeze Me Kenzo 7:15 AM in Bali Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Fragonard Juste un Baiser Mila Schön Mila Schön Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Memoire Liquide Vacances Liquide Regency Cosmetics Sassique Mila Schön `90 L`Occitane en Provence Rose Neroli Ulric de Varens Lily Prune Love Story