Designeri » F-H » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Very Irresistible Tropical Paradise Givenchy de dama

Very Irresistible Tropical Paradise Givenchy de dama

fin condimentat
Very Irresistible Tropical Paradise Givenchy de dama Imagini Very Irresistible Tropical Paradise Givenchy de dama Imagini

Very Irresistible Tropical Paradise de Givenchy este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Very Irresistible Tropical Paradise a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt menta si anason; notele de mijloc sunt trandafir si maracuia; Notele de baza sunt mosc si lemn de santal.

menta anason

trandafir maracuia

mosc lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Very Irresistible Tropical Paradise by Givenchy.

Very Irresistible Tropical Paradise Recenziile parfumurilor

Mirunacatowl
Mirunacatowl

Chiar asa de tropical nu mi se pare.Cat despre paradis, mi-l inchipui mai lipsit de contraste care sa ma contrarieze...
Inchipuiti-va ca vi se da vara un pahar cu apa rece si o lingurita de serbet de trandafiri cu menta, pe care bunica (saraca, s-a apucat de experimente gustative acum la batranete, se vede treaba ca fantezia si spiritul de aventura i-au ramas intacte, dar o lasa simturile!)l-a stricat cu niste anason. Ce i-o fi venit?
Si, uite-asa, stau si ma gandesc daca-mi place sau nu si, parca, tot mai bine mi-ar fi dat apa aia rece chioara, fara trandafiri, dar si fara anasonul ala care m-a naucit de tot!
Poate pentru iubitorii de experiente, contraste si aventuri olfactive, cu siaj si longevitate aproape peste medie, din nefericire si dupa spalare...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Givenchy Very Irresistible Tropical Paradise fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Givenchy Very Irresistible Tropical Paradise, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Very Irresistible Tropical Paradise dupa Givenchy. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Very Irresistible Tropical Paradise de Givenchy reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Bvlgari BLV Cacharel Noa Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Indult Isvaraya Sarah Jessica Parker Twilight Azagury Azagury Gap Close La Prairie Life Threads Silver O Boticario Quasar Smell Bent Sunshine LR Heidi Klum Dreams