Designeri » F-H » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Shem - el- Nessim Grossmith de dama

Shem - el- Nessim Grossmith de dama

Il am: 1 Semnatura mea: 1

Shem - el- Nessim Grossmith de dama Imagini Shem - el- Nessim Grossmith de dama Imagini

Shem - el- Nessim de Grossmith este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Creatorul acestui parfum este Trevor Nicholl. Notele de varf sunt bergamot si neroli; notele de mijloc sunt muscata, iasomie, trandafir, ylang-ylang si radacina de stanjenel; Notele de baza sunt mosc, paciuli, cedru, lemn de santal, heliotrop si vanilie.

bergamot neroli

muscata iasomie trandafir ylang-ylang radacina de stanjenel

mosc paciuli cedru lemn de santal heliotrop vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Shem - el- Nessim by Grossmith.

L'Heure Bleue

Shem - el- Nessim Recenziile parfumurilor

marmar
marmar

Parfumurile Grossmith sint clasic ,opulente,foarte fine ,preferatele araboiacelor din UK din cite am aflat . Shem-el-Nessim e foarte frumos ,așa cum e descris mai sus ,floral, moscat,ușor vanilat,in genul Shalimar . Calitate superioară ,nota 10!

Shem - el- Nessim by Grossmith 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Grossmith Shem - el- Nessim fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Grossmith Shem - el- Nessim, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Shem - el- Nessim dupa Grossmith. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Shem - el- Nessim de Grossmith reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Etro Musk Oscar de la Renta Rosamor Fresh Cannabis Rose Neil Morris Gotham Oriflame Volare Girard Provence Spring Smell Bent Sunshine Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Bond No 9 Washington Square Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Lulu Beauty Lulamae Salvador Dali ITISLOVE Intense