Designeri » F-H » Floral « Grupuri

Eau de Gucci Gucci de dama

Eau de Gucci Gucci de dama

Avut: 1

Eau de Gucci Gucci de dama Imagini

Eau de Gucci de Gucci este un parfum Floral de dama. Eau de Gucci a fost lansat in 1993. Creatorul acestui parfum este Michel Almairac. Notele de varf sunt mandarina, zambila, ylang-ylang, bergamot, lamaie si galbanum; notele de mijloc sunt caprifoi, tuberoza, crin, violeta, liliac, stanjenel, iasomie, lacramioare si trandafir; Notele de baza sunt ambra, mosc, lichen, vanilie, vetiver si cedru.

mandarina zambila ylang-ylang bergamot lamaie galbanum

caprifoi tuberoza crin violeta liliac stanjenel iasomie lacramioare trandafir

ambra mosc lichen vanilie vetiver cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau de Gucci by Gucci.

Eau de Gucci Recenziile parfumurilor

monafro
monafro

Parfumul meu de domnișoară...atât de suav și floral, dar extrem de feminin, emoțíonal și romantic. Îmi amintesc în special notele de zambilă, tuberoză, crin și vetiver. Siajul și persistența sunt moderate, dar este EDT. Recomand pentru persoane tinere, (< 30 ani).

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Gucci Eau de Gucci fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Gucci Eau de Gucci, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau de Gucci dupa Gucci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau de Gucci de Gucci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Ralph Lauren Glamourous Romeo Gigli G Gigli Too Faced Love Hangover Blumarine Blu Lise Watier Desirable O Boticario Acqua di Colonia Floral Caron Rose Maitre Parfumeur et Gantier Jasmin D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Pascal Morabito Mon Classique Marjorie Midgarden Fragrances Summersent