Designeri » F-H » Floral Verde « Grupuri

Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci de dama

Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci de dama

cacao
Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci de dama Imagini

Flora by Gucci Glamorous Magnolia de Gucci este un parfum Floral Verde de dama. Flora by Gucci Glamorous Magnolia a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt frezie, note verzi si citrice; notele de mijloc sunt magnolie si bujor; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal si ciocolata mexicana.

frezie note verzi citrice

magnolie bujor

mosc lemn de santal ciocolata mexicana

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Flora by Gucci Glamorous Magnolia by Gucci.

Flora by Gucci Glamorous Magnolia Recenziile parfumurilor

blue_eyes
blue_eyes

Pentru mine acest parfum este perfect pentru zilele toride. Din pacate nu ma pricep prea bine la identificat notele parfumului, insa de la inceput mi s-a parut ca simt o aroma de pepene galben, nu stiu de unde poate proveni, sa fie oare combinatia de flori??? In fine, poate pentru unii asta omoara calitatea parfumului, pentru mine insa nu. Eu il simt cald, foarte cremos, dar proaspat in acelasi timp, e un buchet floral cremos, putin pudrat, (da, se simte si moscul) care imi da senzatia de plaja, de o crema de plaja, e acelasi efect pe care il are Miami Glow asupra mea. Mirosul aduce a crema nivea, insa mie cred ca tocmai asta imi place. Pentru mine e o combinatie placuta pe care o ador in zilele calde.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Flora by Gucci Glamorous Magnolia dupa Gucci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Flora by Gucci Glamorous Magnolia de Gucci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Femme Guerlain Cherry Blossom Delight Morgan My Morgan Frederic Malle En Passant Miller Harris Fleur du Matin Jardin de France Muguet Floris Seringa Molyneux Modern Quartz Ayala Moriel Fetish Vicky Tiel Ethere Orlane Autour du Muguet St. John White Camellia