Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama

acvatic
Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama Imagini Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci de dama Imagini

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia de Gucci este un parfum Floral Fructat de dama. Flora by Gucci Gorgeous Gardenia a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt Para si fructe rosii; notele de mijloc sunt gardenie si frangipani; Notele de baza sunt paciuli si.

Para fructe rosii

gardenie frangipani

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Flora by Gucci Gorgeous Gardenia by Gucci.

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Recenziile parfumurilor

Un parfum dulce, imbacsit cu miros de paciuli, ceva flori si ceva fructe. Nici urma de gardenie aici, e tot numai paciul si zahar, destul de ieftin ca miros, destul de comun, deci, nimic iesit din comun. Imi seamana cu multe alte parfumuri mainstream cu paciuli. Cam asta e tot. Siaj si persistenta slabe. Nota mea: 2/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Flora by Gucci Gorgeous Gardenia dupa Gucci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Flora by Gucci Gorgeous Gardenia de Gucci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jesus Del Pozo In Black Ghost Ghost Deep Night Liz Claiborne Curve Kicks Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Esprit Connect for Her Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Massimo Dutti En Esencia Jean Patou PanAme Women Secret w`eau Sunset Mango Lady Rebel Mary-Kate and Ashley Olsen One Yves Rocher Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps