Designeri » F-H » Lemnos Condimentat « Grupuri

ozonic
scortisoara
tabac
Gucci Pour Homme II Gucci de barbati Videouri
Gucci Pour Homme II Gucci de barbati Imagini Gucci Pour Homme II Gucci de barbati Imagini Gucci Pour Homme II Gucci de barbati Imagini

Gucci Pour Homme II de Gucci este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Gucci Pour Homme II a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Karine Dubreuil. Notele de varf sunt frunza de violeta si bergamot; notele de mijloc sunt scortisoara, pimento si ceai negru; Notele de baza sunt maslin, mosc, frunze de tutun si smirna.

frunza de violeta bergamot

scortisoara pimento ceai negru

maslin mosc frunze de tutun smirna

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Gucci Pour Homme II by Gucci.

Tea for Two

Gucci Pour Homme II Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Gucci Gucci Pour Homme II fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Gucci Gucci Pour Homme II, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Gucci Pour Homme II dupa Gucci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Gucci Pour Homme II de Gucci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Hugo Boss Boss Bottled Hermes Terre d'Hermes Juicy Couture Dirty English for Men Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Christian Dior Dior Homme Intense Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Hermes Terre d`Hermes Parfum Amouage Interlude Man Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Christian Dior Dior Homme Intense Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Giorgio Armani Acqua di Gio Nikos Sculpture pour Homme ScentStory 24 Gold Yves Saint Laurent L'Homme Thierry Mugler A*Men Pure Havane Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Jean Paul Gaultier Le Male Terrible DSQUARED² Potion