Designeri » F-H » Lemnos Condimentat « Grupuri

Gucci pour Homme Gucci de barbati

Gucci pour Homme Gucci de barbati

Gucci pour Homme Gucci de barbati Imagini Gucci pour Homme Gucci de barbati Imagini

Gucci pour Homme de Gucci este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Gucci pour Homme a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Michel Almairac. Notele de varf sunt pelin, ghimbir, papirus, lavanda, busuioc, petit grain, bergamot si lamaie; notele de mijloc sunt garoafa, , paciuli, piper roz, lemn de santal, radacina de stanjenel, iasomie, cedru si muscata; Notele de baza sunt labdanum, pielarie, boabe de tonka, ambra, mosc, lichen, vanilie, tamaie, salvie si vetiver.

pelin ghimbir papirus lavanda busuioc petit grain bergamot lamaie

garoafa paciuli piper roz lemn de santal radacina de stanjenel iasomie cedru muscata

labdanum pielarie boabe de tonka ambra mosc lichen vanilie tamaie salvie vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Gucci pour Homme by Gucci.

Premiere Luxe Oud
Abyan
Greyland
Dirty English for Men

Gucci pour Homme Recenziile parfumurilor

eu_alin1
eu_alin1

Acest parfum este greu,matur,impunator.Se simte bine nota de piper si as zice ca este un parfum in stilul parfumurilor anilor 1980-1990 cu un miros greu care iti patrunde in suflet.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Gucci Gucci pour Homme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Gucci Gucci pour Homme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Gucci pour Homme dupa Gucci. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Gucci pour Homme de Gucci reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Parfum Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Avon Herve Leger Homme Oriflame Flamboyant Avon Patrick Dempsey 2 Chanel Allure Homme Edition Blanche Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Miss Dior (new) Chanel Egoiste Versace Dreamer Frederic Malle Musc Ravageur Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Giorgio Armani Acqua di Gio Avon Tomorrow for Men Christian Dior Aqua Fahrenheit