Designeri » F-H » Citric « Grupuri

Aqua Allegoria Nerolia Bianca Guerlain unisex

Aqua Allegoria Nerolia Bianca Guerlain unisex

Aqua Allegoria Nerolia Bianca Guerlain unisex Imagini

Aqua Allegoria Nerolia Bianca de Guerlain este un parfum Citric unisex. Aqua Allegoria Nerolia Bianca a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Thierry Wasser. Parfumul prezinta neroli, portocala amaruie, portocala, petit grain, floare de portocal si frunze de portocal.

neroli portocala amaruie portocala petit grain floare de portocal frunze de portocal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Aqua Allegoria Nerolia Bianca by Guerlain.

Aqua Allegoria Nerolia Bianca Recenziile parfumurilor

Este un citric-floral luminos si destul de aromat, potrivit pentru vara. Miroase a floare de neroli si floare de portocal, insa ambele sunt aerate, acesta nicidecum nu este un parfum greu sau prea dulce. Are doar un iz discret sapunos si imi pare si usor unisex, nu cred ca da rau pe un barbat! Ingredientele au o calitate buna, nu miroase prea chimic, dar siajul si persistenta sunt doar moderate. E un parfum destul de reusit!
Evaluare: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Aqua Allegoria Nerolia Bianca dupa Guerlain. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Aqua Allegoria Nerolia Bianca de Guerlain reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain La Petite Robe Noir Yves Saint Laurent Opium Guerlain Shalimar Parfum Initial Amouage Honour Woman Guerlain Insolence Eau de Parfum Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Guerlain French Kiss Sisley Soir de Lune Annick Goutal Un Matin d`Orage Guerlain L'Instant Magic Amouage Amouage Epic Woman Lorenzo Villoresi Teint de Neige Guerlain My Insolence Bottega Veneta Bottega Veneta Guerlain Shalimar Hermes 24 Faubourg Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Montale Sweet Oriental Dream Chanel Chanel No 19 Poudre