Designeri » F-H » Lemnos Aromatic « Grupuri

Guerlain Homme Intense Guerlain de barbati

Guerlain Homme Intense Guerlain de barbati

rom
Guerlain Homme Intense Guerlain de barbati Imagini Guerlain Homme Intense Guerlain de barbati Imagini

Guerlain Homme Intense de Guerlain este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Guerlain Homme Intense a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt menta, rabarbar si Mojito; notele de mijloc sunt note florale, muscata si rom; Notele de baza sunt vetiver, paciuli si cedru de Virginia.

menta rabarbar Mojito

note florale muscata rom

vetiver paciuli cedru de Virginia

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Guerlain Homme Intense by Guerlain.

Guerlain Homme Intense Recenziile parfumurilor

gannicus
gannicus

mi l-am dorit mult si as fi facut chiar si sacrificii materiale ca sa-l obtin...pentru mine,Guerlain inseamna Everest-ul...vara este anotimpul in care poti fi special si rafinat daca stii ce sa alegi,iar GHI este clasa in forma pura...deschiderea este puternica,dar menta nu ma lasa fara aer...apoi , urmeaza o aroma foarte complexa in care predomina notele de rom si vetiver...longevitate, cca 6 ore la mine , proiectie medie...nu este potrivit pentru cine cauta ceva agresiv... de la Guerlain nu puteti astepta mediocritate , daca aveti ocazia sa-l testati , ii puteti evalua calitatile ...atentie , eu risc sa dau in narcisism

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Guerlain Guerlain Homme Intense fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Guerlain Guerlain Homme Intense, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Guerlain Homme Intense dupa Guerlain. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Guerlain Homme Intense de Guerlain reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Christian Dior Fahrenheit Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Hermes Terre d'Hermes Creed Green Irish Tweed Tom Ford Tobacco Vanille Thierry Mugler A*Men Pure Havane Chanel Bleu de Chanel Tom Ford Grey Vetiver Lalique Encre Noire Hermes Terre d`Hermes Parfum L`Occitane en Provence Eau des Baux Creed Aventus Chanel Allure Homme Edition Blanche Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Thierry Mugler A*Men Pure Malt Frederic Malle Musc Ravageur Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Christian Dior Aqua Fahrenheit