Designeri » F-H » Citric Aromatic « Grupuri

Guerlain Homme L`Eau Guerlain de barbati

Il am: 3 Avut: 1 Semnatura mea: 1

rom
Guerlain Homme L`Eau Guerlain de barbati Imagini

Guerlain Homme L`Eau de Guerlain este un parfum Citric Aromatic de barbati. Guerlain Homme L`Eau a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Thierry Wasser. Parfumul prezinta muscata, bergamot, grapefruit, lamaie verde, menta si rom.

muscata bergamot grapefruit lamaie verde menta rom

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Guerlain Homme L`Eau by Guerlain.

Guerlain Homme L`Eau Recenziile parfumurilor

RolRO
RolRO

Acest parfum este preferatul meu vara ,desii doar o data din 3-4 purtari am norocul sa se reactiveze intr-un miros divin ,nemaintalnit de mine ,chiar nici la parfumurile exclusiviste pe care le-am mirosit dar nu le am. Intr-o parfumerie daca parfumul este probat pe hartiuta respectiva sau pe piele ,sigur nu-l cumperi deoarece se deschide decat foarte racoritor si cumva amarui. Dupa minim 3-4 ore daca intervine un mediu umed, acesta prinde din nou viata si se poate simti un miros floral si mentolat foarte deosebit. E un parfum de primavara-toamna sau de vara in cazul in care nu e aplicat cand e foarte cald ,si doar cand temperatura ridicata il prinde la 3-4-5 ore.

Guerlain Homme L`Eau by Guerlain 5.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Guerlain Guerlain Homme L`Eau fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Guerlain Guerlain Homme L`Eau, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Guerlain Homme L`Eau dupa Guerlain. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Guerlain Homme L`Eau de Guerlain reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Elizabeth Arden Green Tea Azzaro Eau Belle D'Azzaro Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Etienne Aigner Aigner Black Diptyque Oyedo O Boticario Speed Man Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil JoAnne Bassett Versailles Can Carlos Albahaca