Designeri » F-H » Floral Verde « Grupuri

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Guerlain de dama

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Guerlain de dama

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Guerlain de dama Imagini Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Guerlain de dama Imagini

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle de Guerlain este un parfum Floral Verde de dama. Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Thierry Wasser. Notele de varf sunt bergamot, neroli, grapefruit si note verzi; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir si stanjenel; Notele de baza sunt boabe de tonka si vanilie.

bergamot neroli grapefruit note verzi

iasomie trandafir stanjenel

boabe de tonka vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle by Guerlain.

Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle Recenziile parfumurilor

Simo
Simo

Cam cat de persistent este? L-am cautat pentru a-l testa insa nu este disponibil in magazinele de specialitate...
Iubesc Parfum Initial si ma tenteaza varianta asta pentru vara, as vrea insa sa si persiste...

Alina B
Alina B

Cand porti acest parfum esti seducatoare. Cu acest lucru cred ca am spus tot.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle dupa Guerlain. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Si Sensuelle de Guerlain reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial Chanel Coco Noir Yves Saint Laurent Elle Keiko Mecheri Cuir Fauve Puredistance Opardu Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Chanel Coco Eau de Parfum Amouage Memoir Woman Amouage Honour Woman Frederic Malle Portrait of a Lady Robert Piguet Fracas Amouage The Library Collection Opus X Boadicea the Victorious Torc Oud Guerlain Encens Mythique D'Orient Juliette Has A Gun Oil Fiction Sospiro Perfumes Accento Sospiro Perfumes Laylati Comme des Garcons Daphne Sospiro Perfumes Opera Juliette Has A Gun Moon Dance