Designeri » F-H » Floral « Grupuri

Meteorites Guerlain de dama

Meteorites Guerlain de dama

Meteorites Guerlain de dama Imagini Meteorites Guerlain de dama Imagini Meteorites Guerlain de dama Imagini Meteorites Guerlain de dama Imagini

Meteorites de Guerlain este un parfum Floral de dama. Meteorites a fost lansat in 2000. Notele de varf sunt note verzi si stanjenel; Nota de mijloc este violeta; Nota de baza este heliotrop.

note verzi stanjenel

violeta

heliotrop

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Meteorites by Guerlain.

Meteorites Recenziile parfumurilor

Of!!!!... Un parfum pentru care imi pare cu adevarat rau ca nu se mai gaseste... Era un pudrat minunat, cu violeta si iris, completate de heliotrop, dar nu prea dulce, mai mult verde, creat parca in stilul nishei. Nu are calitati tehnice fantastice, este mai mult un parfum meditativ, dar foarte melancolic si frumos lucrat.
Siaj moderat-redus, persistenta moderata. Evaluare: 8/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Guerlain Meteorites fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Guerlain Meteorites, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Meteorites dupa Guerlain. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Meteorites de Guerlain reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Vera Wang Sheer Veil Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Nina Ricci Love in Paris Christmas 2006 Givenchy Givenchy Harvest 2007 Amarige Mimosa Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Woods of Windsor Mimosa Kate Moss Kate Summer Time Yosh Winter Rose Les Nez Manoumalia Detaille Sofia Prince Matchabelli Luna Mystique Simone Cosac Profumi Bianca