Designeri » F-H » Oriental Floral « Grupuri

Shalimar Black Mystery 2007 Guerlain de dama

Shalimar Black Mystery 2007 Guerlain de dama

Il am: 2 Vreau: 1 Semnatura mea: 1

Shalimar Black Mystery 2007 Guerlain de dama Imagini

Shalimar Black Mystery 2007 de Guerlain este un parfum Oriental Floral de dama. Shalimar Black Mystery 2007 a fost lansat in 2007. Notele de varf sunt citrice, mandarina, bergamot, lamaie de Amalfi si lichen; notele de mijloc sunt vetiver, stanjenel, iasomie, paciuli si trandafir; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal, opoponax, tamaie, vanilie, zibeta si pielarie.

citrice mandarina bergamot lamaie de Amalfi lichen

vetiver stanjenel iasomie paciuli trandafir

mosc lemn de santal opoponax tamaie vanilie zibeta pielarie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Shalimar Black Mystery 2007 by Guerlain.

Shalimar Black Mystery 2007 Recenziile parfumurilor

Shalimar Black Mystery 2007 by Guerlain 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Guerlain Shalimar Black Mystery 2007 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Guerlain Shalimar Black Mystery 2007, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Shalimar Black Mystery 2007 dupa Guerlain. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Shalimar Black Mystery 2007 de Guerlain reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 Al-Rehab Lailat Al Omer Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds Judith Leiber Leiber Lolita Lempicka Coral Flower Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime Dorin Un Air de Damas Rose Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses DSH Perfumes Prana Rasasi Roaa Molinard Ecoute Moi Jean Paul Gaultier Classique X Extrait