Designeri » F-H » Floral Verde « Grupuri

Too Much? Guerlain de dama

Too Much? Guerlain de dama

Too Much? Guerlain de dama Imagini Too Much? Guerlain de dama Imagini Too Much? Guerlain de dama Imagini

Too Much? de Guerlain este un parfum Floral Verde de dama. Too Much? a fost lansat in 2000. Notele de varf sunt mimoza si bergamot; notele de mijloc sunt mimoza, crin si zambila; Notele de baza sunt rasina benzoica, iasomie si narcisa.

mimoza bergamot

mimoza crin zambila

rasina benzoica iasomie narcisa

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Too Much? by Guerlain.

Too Much? Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Guerlain Too Much? fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Guerlain Too Much?, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Too Much? dupa Guerlain. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Too Much? de Guerlain reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Al-Rehab Nebras CB I Hate Perfume I am a Dandelion Versace Versace Essence Emotional The Body Shop Aqua Lily Betty Barclay Betty Barclay Women Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Victoria`s Secret Pink Floris Night Scented Jasmine Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 Parfums 06130 Lentisque Yves Rocher Ode a la Vie Philosophy Eternal Grace