Designeri » F-H » Floral « Grupuri

Voilette de Madame Guerlain de dama

Voilette de Madame Guerlain de dama

Voilette de Madame de Guerlain este un parfum Floral de dama. Voilette de Madame a fost lansat in 1901. Creatorul acestui parfum este Jacques Guerlain. Parfumul prezinta stanjenel, narcisa, ylang-ylang, lemn de santal si violeta.

stanjenel narcisa ylang-ylang lemn de santal violeta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Voilette de Madame by Guerlain.

Voilette de Madame Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Guerlain Voilette de Madame fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Guerlain Voilette de Madame, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Voilette de Madame dupa Guerlain. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Voilette de Madame de Guerlain reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Givenchy Amarige Amouage Reflection Woman Christian Dior Dior Passage No.8 Guerlain With Love Frederic Malle Lipstick Rose Aftelier Lumiere Neotantric (I am) a Sex Goddess Caron Farnesiana Laurence Dumont Musc Blanc Caesars World Caesars Woman Adolfo Dominguez Noche de Rosas Saffron James Punono