Designeri » F-H » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Guess Dare Guess de dama

Guess Dare Guess de dama

Avut: 1 Vreau: 1

Guess Dare Guess de dama Videouri
Guess Dare Guess de dama Imagini Guess Dare Guess de dama Imagini Guess Dare Guess de dama Imagini

Guess Dare de Guess este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Acesta este un parfum nou Guess Dare a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Bruno Jovanovic. Notele de varf sunt kumquat, floare de lamai si floare de par; notele de mijloc sunt floare de cactus, trandafir salbatic si iasomie; Notele de baza sunt mosc, note lemnoase si nuca de cocos.

kumquat floare de lamai floare de par

floare de cactus trandafir salbatic iasomie

mosc note lemnoase nuca de cocos

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Guess Dare by Guess.

Guess Dare Recenziile parfumurilor

Ioana30
Ioana30

Initial il pulverizasem pe o mostra de hartie si imi placea la nebunie, deja mi-l consideram parfumul semnatura. Eram foarte convinsa sa il cumpar, dar cand l-am testat pe mana mi s-a parut oribil de dulce si ieftin si nici nu persista la fel de mult.

Asa cum ma asteptam, este un parfum ce miroase extrem de ieftin si plasicat si mai are calitatea de a-mi provoca rau la stomac. Deci... no way!
Siaj si persistenta moderate. Evaluare: 3/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Guess Guess Dare fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Guess Guess Dare, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Guess Dare dupa Guess. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Guess Dare de Guess reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Lancome Attraction Abinoam Corazon Romeo Gigli Romeo Gigli Jil Sander Style Olivier Strelli The World Is Wonderful Jil Sander Jil Sander Pure Baldinini Baldinini de Nuit Azagury Azagury Kiehl`s Original Musk Le Labo Aldehyde 44 Dallas Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli