Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Guess Girl Guess de dama

Guess Girl Guess de dama

Guess Girl Guess de dama Imagini Guess Girl Guess de dama Imagini Guess Girl Guess de dama Imagini

Guess Girl de Guess este un parfum Floral Fructat de dama. Guess Girl a fost lansat in 2013. Creatorul acestui parfum este Laurent Le Guernec. Notele de varf sunt zmeura, pepene si bergamot; notele de mijloc sunt orhidee, crin si salcam; Notele de baza sunt lemn de santal australian si vanilie de Madagascar.

zmeura pepene bergamot

orhidee crin salcam

lemn de santal australian vanilie de Madagascar

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Guess Girl by Guess.

Jimmy Choo Eau de Toilette

Guess Girl Recenziile parfumurilor

roxana05
roxana05

este un floral-fructat delicat, discret..
Primește un plus pentru accesibilitate, atât la nivel de preț cât și în ceea ce privește posibilitatea de a fi purtat în orice anotimp.. DAR, sticluța este extrem de kitchoasă, de fapt capacul strică toată imaginea de ansamblu, parca ar fi rochia unei fetițe de 5 ani, extrem de dichisite pentru a participa la concursul de frumusețe surprins în Toddlers and Tiaras...
Din fericire, plusul acordat a contat suficient de mult încât să îmi doresc o măsură de compromis, iar aceasta a constat în aruncarea capacului și mutarea fundiței negre sub atomizor, și sincer nu am avut niciun regret.. Acum pot zice că arată mult mai bine în colecție și recurg la el ori de câte ori sunt într-un impas.

Guess Girl by Guess 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Guess Guess Girl fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Guess Guess Girl, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Guess Girl dupa Guess. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Guess Girl de Guess reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Chantal Thomass Ame Coquine Mypa Madonna Lady Lancome Tropiques Etienne Aigner Private Number Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Entre Filles Saison 3 Tonino Lamborghini Overall Ulric de Varens Mini Varens 29 Louis Feraud Eau des Sens Emanuel Ungaro Apparition Pink Rituals No. 04 Violet & White Lily