Designeri » F-H » Floral Acvatic « Grupuri

L Gwen Stefani de dama

acvatic
L Gwen Stefani de dama Videouri
L Gwen Stefani de dama Imagini L Gwen Stefani de dama Imagini

L de Gwen Stefani este un parfum Floral Acvatic de dama. L a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Firmenich. Notele de varf sunt frezie, zambila de apa, frunza de violeta si Para; notele de mijloc sunt floare de portocal, iasomie, sangele voinicului, lacramioare si trandafir; Notele de baza sunt mosc, piersica, heliotrop si frangipani.

frezie zambila de apa frunza de violeta Para

floare de portocal iasomie sangele voinicului lacramioare trandafir

mosc piersica heliotrop frangipani

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about L by Gwen Stefani.

L Recenziile parfumurilor

laura24
laura24

O surpriza placuta din partea unui parfum floral acvatic.Nici vorba nu are note acvatice.
Pe pielea mea (curata dupa dus) este dulce si foarte placut.
Se simte frezia foarte tare la inceput ,apoi lacrimioare si intregul buchet de flori.
Nu ma asteptam sa fie asa placut ....eu neagreind notele acvatice.Un parfum foarte tare si un siaj bun la un pret extrem de mic.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Gwen Stefani L fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Gwen Stefani L, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica L dupa Gwen Stefani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre L de Gwen Stefani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Acvatic
Calvin Klein Eternity Summer Courreges Courreges in Blue Davidoff Cool Water Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques Jil Sander Jil Sander Sport Water for Women Halloween Halloween Kiss Germaine Monteil L`Eau De Monteil Bvlgari Omnia Green Jade Ebba Los Angeles Miss Marisa Michel Germain Deauville LR LR Classics Marbella Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route