Designeri » F-H » Oriental Lemnos « Grupuri

HM Hanae Mori de barbati

HM Hanae Mori de barbati

HM Hanae Mori de barbati Imagini HM Hanae Mori de barbati Imagini HM Hanae Mori de barbati Imagini

HM de Hanae Mori este un parfum Oriental Lemnos de barbati. HM a fost lansat in 1997. Notele de varf sunt lavanda, lamaie de Amalfi, coacaze negre si note verzi; notele de mijloc sunt stanjenel, iasomie, trandafir si lacramioare; Notele de baza sunt lemn de santal, lichen, cedru de Virginia, ambra, boabe de tonka, vanilie si ciocolata.

lavanda lamaie de Amalfi coacaze negre note verzi

stanjenel iasomie trandafir lacramioare

lemn de santal lichen cedru de Virginia ambra boabe de tonka vanilie ciocolata

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about HM by Hanae Mori.

HM Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hanae Mori HM fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hanae Mori HM, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica HM dupa Hanae Mori. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre HM de Hanae Mori reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Hermes Terre d'Hermes By Kilian Amber Oud Juicy Couture Dirty English for Men Bvlgari Black Gucci Gucci Pour Homme II Versace Dreamer Nautica Nautica Voyage Franck Boclet Tobacco Lanvin Arpege Pour Homme Calvin Klein Euphoria Men Intense Baldessarini Ambré Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Amouage Interlude Man Montblanc Individuel L`Occitane en Provence Eau des Baux Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Aquolina Blue Sugar Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Eau de Parfum Hermes Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche