Designeri » F-H » Floral Fructat « Grupuri

Harajuku Lovers Wicked Style Baby Harajuku Lovers de dama

Harajuku Lovers Wicked Style Baby Harajuku Lovers de dama

Harajuku Lovers Wicked Style Baby Harajuku Lovers de dama Imagini

Harajuku Lovers Wicked Style Baby de Harajuku Lovers este un parfum Floral Fructat de dama. Harajuku Lovers Wicked Style Baby a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Honorine Blanc. Notele de varf sunt frezie, piersica si mar rosu; notele de mijloc sunt iasomie, frangipani si orhidee; Notele de baza sunt mosc, lemn de santal, ambra si vanilie.

frezie piersica mar rosu

iasomie frangipani orhidee

mosc lemn de santal ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Harajuku Lovers Wicked Style Baby by Harajuku Lovers.

Harajuku Lovers Wicked Style Baby Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Harajuku Lovers Wicked Style Baby dupa Harajuku Lovers. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Harajuku Lovers Wicked Style Baby de Harajuku Lovers reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome Miracle Summer Missoni Missoni Byblos Blu Wake Up! Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Harvey Prince Ageless Fresh Sake Pacsun Kirra Yellow CnR Create Sagittarius Anna Sui Rock Me! Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Victoria`s Secret Love Rocks Pupa In Case of Love