Designeri » F-H » Citric Aromatic « Grupuri

Eau de Mandarine Ambrée Hermes unisex

tropical
Eau de Mandarine Ambrée Hermes unisex Imagini Eau de Mandarine Ambrée Hermes unisex Imagini

Eau de Mandarine Ambrée de Hermes este un parfum Citric Aromatic unisex. Eau de Mandarine Ambrée a fost lansat in 2013. Nota de varf este mandarina; Nota de mijloc este maracuia; Nota de baza este ambra.

mandarina

maracuia

ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau de Mandarine Ambrée by Hermes.

Eau de Mandarine Ambrée Recenziile parfumurilor

rafaela
rafaela

Desi Mandarina Ambrata edc se vrea a fi o aroma invioratoare de vara, eu sunt sigura ca s-ar deschide mai frumos pe vreme rece. E foarte vivace la inceput, as putea spune ca are chiar calitati de apa de toaleta pe parcurs, dar accentele puternic masculine care invadeaza parfumul, ma dezarmeaza total :(...
Trecand peste aceste "neplaceri", EdMA se tine de cuvant si evidentiaza aroma unei coji de mandarina care e incalzita treptat, la "foc mic" de ambra. Ulterior, mirosul devine oarecum inabusitor si ma duce cu gandul la "gemul aromat" din L Lolita Lempicka, DAR totul pe un fond masculin. Si lucrul asta nu ma inspira deloc!
Eu l-am luat crezand ca o sa am un parfum tropical, exotic, revigorant si o sa-l port din plin in vara asta... Dar, deh! Asta e!... Are cin' sa-l poarte!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hermes Eau de Mandarine Ambrée fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hermes Eau de Mandarine Ambrée, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau de Mandarine Ambrée dupa Hermes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau de Mandarine Ambrée de Hermes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Kusado L'Eau de Kyoto Guess Guess Man Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Agatha Ruiz de la Prada Lio Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Caron Alpona Lush Cinders Amway Opportune Sport Nobile 1942 Estroverso