Designeri » F-H » Floral « Grupuri

Eau de Narcisse Bleu Hermes unisex

Eau de Narcisse Bleu Hermes unisex

Vreau: 2

ierbos
Eau de Narcisse Bleu Hermes unisex Imagini Eau de Narcisse Bleu Hermes unisex Imagini

Eau de Narcisse Bleu de Hermes este un parfum Floral unisex. Eau de Narcisse Bleu a fost lansat in 2013. Parfumul prezinta narcisa si note lemnoase.

narcisa note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau de Narcisse Bleu by Hermes.

Eau de Narcisse Bleu Recenziile parfumurilor

eu_alin1
eu_alin1

Initial mi s-a parut un miros prea chimic,puternic dar in timp evolueaza minunat.
Notele de narcisa se simt ca intr-o florarie si dau senzatia de primavara!
Dupa parerea mea este putin cam masculin.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hermes Eau de Narcisse Bleu fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hermes Eau de Narcisse Bleu, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau de Narcisse Bleu dupa Hermes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau de Narcisse Bleu de Hermes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Adidas Adidas 3 Women L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Aqaba Midnight Sun Etienne Aigner In Leather Paris Hilton Fairy Dust Jessica McClintock Always & Forever Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Rosebush Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Perry Ellis Perry Black for Her Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc The Body Shop White Musk Breeze Tallulah Jane Leotie