Designeri » F-H » « Grupuri

Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes de dama

Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes de dama

Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes de dama Imagini

Kelly Caleche Eau de Parfum de Hermes este un parfum de dama. Kelly Caleche Eau de Parfum a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Jean-Claude Ellena. Parfumul prezinta pielarie, trandafir, violeta, vanilie, mimoza, stanjenel si tuberoza.

pielarie trandafir violeta vanilie mimoza stanjenel tuberoza

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Kelly Caleche Eau de Parfum by Hermes.

Kelly Caleche Eau de Parfum Recenziile parfumurilor

marmar
marmar

Si mie îmi place Kelly Caleche , e preferatul meu de la Hermes , m- am tot învârtit in jurul lui ,de ani de zile . Elegant , poate fi purtat in orice anotimp , ziua sau seara , nu deranjează , dimpotrivă , cald , înflorește si ramine acolo . Și in memoria oricui i-l poarta .

YRAHD
YRAHD

Un parfum stilat si deosebit. Caliatea la nivel de un selectiv persistenta excelenta. Imi place sa port in primavara ploioasa si racoroasa in alta vreme ma sufoca cu o scumpa manusa din piele.

lia
lia

Este cel mai frumos parfum de la Hermes(dupa parerea mea). N-are cum sa nu-ti placa. E floral dar potolit, toate notele se simt la fel de putenic,si, cel mai important, un parfum care tine mai mult de 8 ore.

Kelly Caleche Eau de Parfum by Hermes 4.06 out of 5 based on 19 ratings and 3 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Kelly Caleche Eau de Parfum dupa Hermes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Kelly Caleche Eau de Parfum de Hermes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial By Kilian Back to Black Bottega Veneta Bottega Veneta Chanel Coco Mademoiselle Guerlain Shalimar Christian Dior Dolce Vita Givenchy Ange ou Demon Amouage Amouage Gold pour Femme Christian Dior Dune Guerlain L'Instant de Guerlain Robert Piguet Visa 2007 Serge Lutens Datura Noir Caron Aimez - Moi Prada Infusion d'Iris Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Frederic Malle Carnal Flower Christian Dior Hypnotic Poison Serge Lutens Ambre Sultan Serge Lutens Feminite du Bois Lolita Lempicka Lolita Lempicka