Designeri » F-H » « Grupuri

Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes de dama

Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes de dama

Kelly Caleche Eau de Parfum Hermes de dama Imagini

Kelly Caleche Eau de Parfum de Hermes este un parfum de dama. Kelly Caleche Eau de Parfum a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Jean-Claude Ellena. Parfumul prezinta pielarie, trandafir, violeta, vanilie, mimoza, stanjenel si tuberoza.

pielarie trandafir violeta vanilie mimoza stanjenel tuberoza

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Kelly Caleche Eau de Parfum by Hermes.

Kelly Caleche Eau de Parfum Recenziile parfumurilor

Maria25
Maria25

Dupa lungi cautari am gasit in sfarsit varianta edp care lipseste cu desavarsire din magazine..apoi a urmat o lunga cercetare daca edp si edt miros la fel sau sunt diferite ca in unele cazuri.ei bine nu!cele doua sunt identice,edp este putin mai intens si mai persistent .notele florale se simt insa sunt acoperite de mirosul de piele.mi se pare un parfum delicat pentru vremea mai racoroasa ,te insoteste pe tot parcursul zilei !

YRAHD
YRAHD

Un parfum stilat si deosebit. Caliatea la nivel de un selectiv persistenta excelenta. Imi place sa port in primavara ploioasa si racoroasa in alta vreme ma sufoca cu o scumpa manusa din piele.

lia
lia

Este cel mai frumos parfum de la Hermes(dupa parerea mea). N-are cum sa nu-ti placa. E floral dar potolit, toate notele se simt la fel de putenic,si, cel mai important, un parfum care tine mai mult de 8 ore.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Kelly Caleche Eau de Parfum dupa Hermes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Kelly Caleche Eau de Parfum de Hermes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Shalimar Parfum Initial Bottega Veneta Bottega Veneta By Kilian Back to Black Caron Aimez - Moi Givenchy Ange ou Demon Chanel Coco Mademoiselle Guerlain Shalimar Christian Dior Dune Amouage Amouage Gold pour Femme Guerlain Samsara Eau de Parfum Serge Lutens Datura Noir Robert Piguet Visa 2007 Guerlain L'Instant de Guerlain Christian Dior Dior Addict Frederic Malle Iris Poudre Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Prada Infusion d'Iris Christian Dior Dolce Vita Tom Ford Noir de Noir Hermes Kelly Caleche