Designeri » F-H » Lemnos Condimentat « Grupuri

Un Jardin Apres la Mousson Hermes unisex

fin condimentat
ierbos
Un Jardin Apres la Mousson Hermes unisex Imagini

Un Jardin Apres la Mousson de Hermes este un parfum Lemnos Condimentat unisex. Un Jardin Apres la Mousson a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Jean-Claude Ellena. Parfumul prezinta coriandru, ghimbir, piper, floare de ghimbir, cardamom, note florale, note de apa si vetiver.

coriandru ghimbir piper floare de ghimbir cardamom note florale note de apa vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Un Jardin Apres la Mousson by Hermes.

Un Jardin Apres la Mousson Recenziile parfumurilor

eu_alin1
eu_alin1

Un parfum foarte fresh-aromat usor dulceag.
Este potrivit pentru zilele calde si cred ca poate fi purtat si de femel si de barbati,este cu adevarat unisex.
De la Hermes un parfum de calitate.

Iertata-mi fie parerea de nespecialista, dar mie mi s-a parut ca miroase doar a iarba uda, fara nimic atragator. N-am gasit nimic feminin la parfumul asta.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hermes Un Jardin Apres la Mousson fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hermes Un Jardin Apres la Mousson, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Un Jardin Apres la Mousson dupa Hermes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Un Jardin Apres la Mousson de Hermes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Pour Femme Bvlgari Omnia Amethyste Christian Dior J`adore Versace Versace Dolce&Gabbana The One Juliette Has A Gun Citizen Queen Guerlain Idylle Lolita Lempicka Lolita Lempicka Nina Ricci Nina Versace Crystal Noir Givenchy Ange ou Demon Yves Saint Laurent Elle Estée Lauder Sensuous Nude Tom Ford Tobacco Vanille Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Carolina Herrera 212 Sexy Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Escada Escada Magnetism Dolce&Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino Guerlain Shalimar Souffle de Parfum