Designeri » F-H » Oriental Lemnos « Grupuri

Cristina Hilde Soliani unisex

Cristina Hilde Soliani unisex

Cristina de Hilde Soliani este un parfum Oriental Lemnos unisex. Cristina a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Hilde Soliani. Parfumul prezinta paciuli, vanilie si labdanum.

paciuli vanilie labdanum

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Cristina by Hilde Soliani.

Cristina Recenziile parfumurilor

tubykap20
tubykap20

Am trait sa o vad si pe asta! De prost gust...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hilde Soliani Cristina fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hilde Soliani Cristina, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Cristina dupa Hilde Soliani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Cristina de Hilde Soliani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Parfum d`Empire Equistrius Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Dana Ambush Sonoma Scent Studio Fireside Barbara Bui Le Parfum Adidas Adidas Game Spirit DSH Perfumes Michelangelo Lubin Itasca Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After)