Designeri » F-H » Aromatic Fructat « Grupuri

Una Tira l Altra Hilde Soliani unisex

cirese
migdale
nuci

Una Tira l Altra de Hilde Soliani este un parfum Aromatic Fructat unisex. Acesta este un parfum nou Una Tira l Altra a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Hilde Soliani. Parfumul prezinta cirese.

cirese

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Una Tira l Altra by Hilde Soliani.

Una Tira l Altra Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hilde Soliani Una Tira l Altra fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hilde Soliani Una Tira l Altra, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Una Tira l Altra dupa Hilde Soliani. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Una Tira l Altra de Hilde Soliani reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic Fructat
Demeter Fragrance Banana Flambee Teufels Kuche Widow Queen Smell Bent Mocktail Benetton Energy Man Demeter Fragrance Sex on the Beach Cacharel Amor Pour Homme Tentation Marc Ecko UNLTD L`Erbolario Rugiada d`Oriente Jesus Del Pozo Quasar Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Neil Morris Aegean Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy