Designeri » F-H » Chypre Floral « Grupuri

Ne me Quitte Pas Histoires D`Eaux unisex

Ne me Quitte Pas Histoires D`Eaux unisex

Ne me Quitte Pas Histoires D`Eaux unisex Imagini Ne me Quitte Pas Histoires D`Eaux unisex Imagini

Ne me Quitte Pas de Histoires D`Eaux este un parfum Chypre Floral unisex. Ne me Quitte Pas a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Philippe Bousseton. Notele de varf sunt bergamot si lamaie; Nota de mijloc este iasomie; Notele de baza sunt paciuli, labdanum si note pudrate.

bergamot lamaie

iasomie

paciuli labdanum note pudrate

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Ne me Quitte Pas by Histoires D`Eaux.

Ne me Quitte Pas Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Histoires D`Eaux Ne me Quitte Pas fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Histoires D`Eaux Ne me Quitte Pas, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Ne me Quitte Pas dupa Histoires D`Eaux. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Ne me Quitte Pas de Histoires D`Eaux reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Clinique Aromatics Elixir Clinique Clinique Happy Holiday Givenchy Amarige D'Amour Emilio Pucci Vivara (2007) Carthusia Fiori di Capri Sylvie No. 7 Hermes Doblis Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Georges Stahl Elle d`Elissa Brut Parfums Prestige Audace O Boticario Accordes Harmonia Brut Parfums Prestige Aphrodisia