Designeri » F-H » Lemnos Aromatic « Grupuri

Jake Hollister de barbati

Jake Hollister de barbati

Jake Hollister de barbati Imagini Jake Hollister de barbati Imagini

Jake de Hollister este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Parfumul prezinta citrice si note lemnoase.

citrice note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Jake by Hollister.

Jake Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Hollister Jake fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Hollister Jake, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Jake dupa Hollister. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Jake de Hollister reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Fraicheur Azzaro Onyx Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Fragonard Vetyver Mark Buxton Wood & Absinth CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Azzaro Pure Vetiver Koto Parfums L`Eau de Arthur DSH Perfumes Seven DSH Perfumes Viridian Van Gils Classic Nicolai Parfumeur Createur Baladin